Czy dzialania spoleczenstwa wzgledem panstwa obala rzad PiS-u?

A przybliżony 650,000+ życie członkowskim stoi wojsko i rezerwy szacuje się na ponad 10 milionów, Iran ma znaczną siłę militarną zdolną do marszu na atak i ziemi, morza i powietrza; jeśli są one atakowane i czują potrzebę odwetu.

Jest bardzo wątpliwe, że Iran nigdy wystrzelić głowice przeciwko Izraelowi na podstawie pierwszego uderzenia, ale sama nie posiada na odpowiedź Izraela do postrzeganego zagrożenia atakiem Iranu.

Izrael może również uruchomić wiele głowic jądrowych na irańskie cele w próbie nieproporcjonalnie wyeliminować wiele ofensyw militarnych, jak i zastraszenia narodu irańskiego przed dalszym działaniem. Jednak byłoby to więcej niż prawdopodobne, mają bezpośredni odwrotny skutek zjednoczenia całego Półwyspu Arabskiego przeciwko Izraelowi i powodując bardzo długotrwałe i dość dużo zdefiniowany wyniszczenie przeciwko żydowskiego państwa narodowego. Dla tych, którzy wierzą w Biblię, to może być początek Księdze Objawienia, a zapowiedź do „End Times”. ponieważ mają być zostać wprowadzeni się z nieudanej wojnie przeciw Izraelowi ołowiu przez naród z północy. Chociaż Iran jest na wschód od Izraela, narody Libanu i Syrii na północy. Syria graniczy z Turcji, a Turcja graniczy z Iranem. To nie jest niemożliwe do zaakceptowania, że ??duża ofensywa wojsk mielony irańskiej Gwardii Narodowej może używać tego korytarza trafić Izrael od północy i jechać w głąb kraju, w przypadku obecnie wszystkie konfliktu.

Na zakończenie, to jest moje odczucie, że z retoryka polityczna teraz rozkręceniu, możemy być zbliżając się do bardzo długiego i intensywnego bliskowschodniego konfliktu, który może również stać się World War 3, że ludzie czuli się przez długi czas byłby nas przed ZSRR. To nie byłoby dobre.

Referencje

1. http://www.iranaffairs.com/iran_affairs/2009/07/irans-nuclear-programme-is-peaceful–september-9-2004—–the-board-of-the-international-atomic-energy-agency-iaea.html

2. http://www.mathaba.net/news/?x=302258

Tim Morrison jest autorem amatorskich i spekulatywny prozaik z siedzibą w Kanadzie. Pisze na wiele tematów obejmujących szeroki zakres ogólnych artykułów procentowych na nauki, polityki, technologii, prawie wszystko, co przyciąga jego uwagę można napisać o.

Artykuł napisany przez: