Czy polityka Beaty Szydlo jest nieistotna, bo istotne decyzje podejmuje Kaczynski?

Proces apelacyjny klientów, umożliwiając klientom Ubezpieczeń prawo do odwołania decyzji zasięg, został dodany.

zostanie dodany podatek od opalania w solarium (10%). Środki zostaną wykorzystane do sfinansowania programów jak subsydiowania dla małego biznesu, leczenia raka, i tak dalej.

Nowe procedury oszustw ubezpieczeniowych zostaną dodane w celu ułatwienia firmy ubezpieczeniowe uniknąć zmarnowane wydatki na oszukańczych roszczeń.terapia małżeńska białystok

Medicare zostanie rozszerzony na obszary wiejskie, które obecnie mają niewielki lub nie ma dostępu do pomocy Medicare.

NPO firm opieki zdrowotnej będą musiały udowodnić, że 85% lub więcej ich Wydatki idą w kierunku procedur w celu utrzymania statusu NPO.

Wszystkie restauracje i fast food miejsc będzie musiał dostarczyć informacji opieki zdrowotnej (kalorii, tłuszczu, węglowodanów, i tak dalej).

Rząd, sponsorowana strona zostanie stworzony, aby pomóc konsumentom znalezienie ubezpieczenia łatwiej.

Rząd, sponsorowana kredyt dla firm poszukujących nowego traktowania w zakresie opieki profilaktycznej jest przewidziane.

A teraz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania:

Czy to jest sponsorowana przez rząd opcji opieki zdrowotnej?

No, faktycznie. Zapewnia wymianę dla prywatnych firm ubezpieczeniowych. Plan publicznego i możliwość publicznego zrzucono w lutym.

Medicare, opcja optymalizacja druku ubezpieczenia własnością publiczną i ograniczona zostanie rozszerzona i otrzymać fundusze bardziej publicznego.

Czy stać się obowiązkowe ubezpieczenie?

Tak, w 2014 roku, z pewnymi wyjątkami, dla osób o niskich dochodach. A $ 695 grzywny będzie kara dla każdego, kto zdecyduje się nie dostać Anyway ubezpieczeniowego.

Dla firm z poniżej 50 pracowników, subsydiowanie opcja będzie dostępna, ale wciąż nie jest obowiązkowe w celu zapewnienia ubezpieczenia. Jeszcze karny dla pracodawców posiadających więcej niż 50 pracowników, którzy zdecydowali się nie do zapewnienia ubezpieczenia jest również wprowadzone.

Artykuł napisany przez: