Czy sytuacja kraju staje sie niepokojaca?

Czy sytuacja kraju staje sie niepokojaca?

Powstanie państwa Izrael (kolonii) w kontrolowanych krajach muzułmańskich planowano zrobić dokładnie to, co dzieje się na Bliskim Wschodzie dziś. The One World Order spiskowcy są mocno w siodle tam. Cały scenariusz jest dokładnie przebiega zgodnie z planem. Większość wojen walczył pod koniec 1990 roku i 21 wieku toczyły się w ramach NATO.psychoterapiadom.pl/terapia-malzenska-par NATO powstało jako czwartego przepływu 2nd WW (również planowane zdarzenia). Skrót oznacza „Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego”.

Większość krajów i narodów, przeciwko którym były zatrudnione siły amerykańskie były setki mil od północnego Atlantyku, nie były one nawet Europy w niektórych przypadkach; i NATO została wykorzystana jako pretekst do wojny. Ten rodzaj manipulacji woli i wykorzystania naszych sił zbrojnych musi zatrzymać. Mamy rząd amoku; i tylko ludzie z siłą i odwagą może przywrócić kontrolę nad potworem. Do or die! NATO jest tylko jednym z wielu działów w ustanowieniu One World Order. Nie ma krajowy cel bezpieczeństwa. Jest on stosowany przeciwko Amerykanom. Wybór Obamy (muzułmańskiego) jest One World Order planowanej imprezy, mimo że większość ludzi wierzy, że umieścił go w biurze, to właśnie sprytna propaganda robi z ludzi. Wierzę, że Ameryka jest niezależnym narodem i ludzie powinni zabronić rządowi tworząc traktaty z innymi narodami. To ma charakter obligatoryjny umowami międzynarodowymi, które zmuszają nas do wojen. The 1st WW był odpływ traktatu wojskowego. Niemcy zostały zmuszone przez traktat do przyłączenia Austrii w wojnie przeciwko Anglii i Francji. Jeśli to jest prawdziwa konsekwencją traktatu, powinniśmy złożyć poprawkę do konstytucji teraz znacznie oczerniany, że rząd nie może tworzyć układy o charakterze wojskowym i należy rozpuścić traktat teraz w mocy.

One World Order chce wiedzieć, co robisz i prowadzenie, gdy jesteś w pracy, w domu, w samochodzie, a nawet w rekreacyjnej statkiem lub samolotem.
Artykuł napisany przez: