Konstytucja a dzialania spoleczenstwa wzgledem panstwa

Konstytucja a dzialania spoleczenstwa wzgledem panstwa

Nigdy się nie myli – nikt nie jest zawsze Niewłaściwy

Spotkałem wielu ludzi, którzy nigdy nie mają racji. Nigdy nie odebrać tego, co mówili, który okazał się być głupie, bezmyślne lub po prostu źle. Oni Wafel, przedefiniować i zaprzecza, ale nigdy nie są złe. Ci ludzie nie są w stanie powiedzieć „oops” znacznie mniej „przykro mi” Ty je znaleźć wszędzie. Mogą być pastorem, polityk, CEO lub prezydent. Mogą być twoim Matki-in-law, ojciec-in-law, tata, mama, brat lub siostra. Oczywiście, może to być ty, ale ty tego nie zauważy. Jedną rzeczą dzielą wspólną jest to, że są one nigdy się nie myli. Oczywiście, że są złe, wprowadzony w błąd lub po prostu głupi sposób ich przeglądanie i filtrowanie ich świat, ale nigdy nie jest tak w rzeczywistości. Ich niezdolność do powiedzenia „przykro mi”, albo „Myliłem się”, jest legendą w rodzinie, kościół, urząd lub rząd i szkody wyrządzone na tych, które padają ofiarą tych ludzi może być zabawne, lekko irytujące lub katastrofalny.

Politycy, którzy nazywają ludzi nazwy, a potem mówią, że nie, i wiedział, że to obraza, ale twierdzą, że są nieświadomi faktu, są tego rodzaju, o której mówię. Mężczyźni, którzy nie potrafią wymyślić nic lepszego do powiedzenia niż „ona jest brzydka”, a następnie Waffle wokół próbując wymyślić innego powodu, dlaczego mówią takie głupie rzeczy pasowały też. „Przykro mi, że był niegrzeczny i złe” zrobi dobrze. Po latach powiedział będziemy „trzymać się kursu”, teraz są poinformowani, że nie oznaczało to czy tamto, kiedy to miało miejsce, ponieważ został wyrzucony z powrotem na twarzach tych, którzy pytali o przemyślenie kursu.

Przeciętny Amerykanin nie jest głupi, gdy słyszą odpowiedzi udzielone na pytania przez tych, którzy naprawdę nie chcą dać odpowiedź. Mamy nawet przede wszystki m znać odpowiedź, zanim zadasz pytanie i na pewno można powiedzieć, kiedy odpowiedź udzielona nie jest prawdziwą odpowiedzią.
Artykuł napisany przez: