Styl dzialania rzadu a niepokajaca sytuacja Polski

Styl dzialania rzadu a niepokajaca sytuacja Polski I zostały z informacją, nad i znowu, ludzkie życie jest piekłem, a dla nas to wciąż tylko portale piekła, ale kiedy ktoś ciągle słuchać polityków i duchownych – księży żadnych religijnych, nie będą mogli dostać się do komunii z duchem w Jezusa, naszego prawdziwego Boga, który, wbrew popularnych przekonań zaszczepił przez duchownych, jest wrogiem łuk Jehowa, fałszywie głosił prawdziwego Boga. Pan uczynił nas, że on jest prawdziwym Bogiem i wykorzystuje ten sam rodzaj shenanigans, że banki stosują się nowy bóg nad nami-oszustwa, który jest zamaskowany wyglądać prawdy i dla naszego dobra, ale zawsze jest to błędne pułapki polityczne i duchowe, które ensnares nas coraz głębiej w sieci.

Innym celem wojen i kroki w planach spiskowców „jest doprowadzenie do hordy kosmitów o innym kolorze skóry, zwyczajów i religii w tym kraju w celu unicestwienia znienawidzonego białą rasę. Biała Rasa ma zostać wykonana wymarły przyswajania ich w pulach genowych ciemnoskórych ras, jak możemy teraz wyraźnie zobaczyć dzieje się w Ameryce i Europie. Nie ma wątpliwości, że ten proces jest w toku całego świata. Ciemnoskóry wspólnoty pojawiają się w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach, takich jak Irlandia, Szkocji i Skandynawii – ziemie, które nigdy nie posiadał kolonii, ale teraz nagle napięte z obcych grup ludności, które mogą mongrelize tylko wszystkie wyścigi w tych krajach, w miarę upływu czasu. Innym wdrożyć w One World Order jest rzekoma wojna Arabowie walczą przeciwko Żydom, Stanach Zjednoczonych i krajach europejskich.

Te wojny są arabskie One-World-Order-wszczęte i zaplanowane zdarzenia do zagrody Arabów w One World Order. One World Order spisku zawsze walczą Arabów. Ameryka i Żydzi są agresorami tam, zarówno członkowie konspiracji One World Order. Spójrzmy prawdzie w oczy, nie stawiałaby koty i psy w jednej klatce i nie umieścić Żydów w samym środku bardzo religijnych muzułmańskich Arabów.
Artykuł napisany przez: