Decyzja z jaka wiaze sie polityka

Decyzja z jaka wiaze sie polityka

Zielona herbata

Chociaż oficjalnie nie składnik używany do produkcji sushi, to zwykle jest obecny w prawie każdym stole sushi posiłek, jaki kiedykolwiek służył w restauracji sushi.

Przez tysiące lat i całej prawie każdym kraju w znanym świecie, zielona herbata od dawna chwalony za swoją rzekomą zdolność do poprawy stanu zdrowia.

Od eliminowania prostych zakażeń bakteryjnych i wirusowych do kontrolowania lub leczenia schorzeń zwyrodnieniowych, takich jak udar mózgu, nowotwory, choroby układu krążenia, osteoporozy i roszczenia są liczne i niektórych trudno uwierzyć.

W rzeczywistości, dowody są tak przytłaczające, że oddział chemo-zapobiegania National Cancer Institute opracowali plan tworzenia związków herbaty mają być wykorzystane jako raka chemio-prewencyjny agentów w próbach na ludziach.

Dowody muszą być bardzo silne, jeśli National Cancer Institute pracuje nad planami ludzkich prób.

Podsumowanie

Ogólnie sushi wygląda na bardzo zdrową żywność tak długo, jak trzymać się z dala od sushi syntezy, która obejmuje głębokiego smażenia, należy użyć niskie sos sojowy sodu, można uniknąć lub ograniczyć wysoki poziom cholesterolu owoce morza, a unikać przypraw takich jak majonez.

Korzystanie lub zamawiania brązowy ryż zamiast białego ryżu jest zdrowszy wybór też nie, chociaż biały ryż jest jeszcze zdrowy wybór, po prostu nie aż tak daleko w górę drabiny zdrowia jako brązowego ryżu.

Na zakończenie niech wystarczy umieścić go w ten sposób. Jeśli każdy Amerykanin w Stanach Zjednoczonych byłoby zastąpić posiłek sushi dla każdego posiłku typu fast food, które miałyby one trafiać nasze koszty opieki zdrowotnej prawdopodobnie spadają, nasze życie expectancies prawdopodobnie wzrosną, a jakość naszego życia prawdopodobnie drastycznie poprawić.

Artykuł napisany przez: