Historyczne decyzje majace istotne znaczenie dla kraju

Historyczne decyzje majace istotne znaczenie dla kraju Opłata za planów ubezpieczeniowych wysokiej klasy rozpoczyna się w 2018 roku.

Czy robimy subsydiowania rządu na aborcję?

Nie.

My jechaliśmy pozwolić rządowe plany dotowane ubezpieczenia na pokrycie aborcji, ale teraz nie jesteśmy. To był jeden z tych kompromisów nas uderzył.

Który „wygrał” w wyniku tych przepisów?

Twój przeciętny człowiek robi. Ci, co więcej niż 200k lub tych kupowania opcji ubezpieczenia wysokiej klasy będą płacić więcej. Firmy ubezpieczeniowe będą prawdopodobnie przenieść koszty na standardowych odbiorców, co oznacza, że ? ?będziesz płacić więcej, ale uzyskać więcej zasięgu i mają większą gwarancję realnego pokrycia.

Szczerze mówiąc, firmy ubezpieczeniowe „wygrać” z powodu obowiązkowej klauzuli opieki zdrowotnej.

Co Rob myśleć o tym wszystkim?

To skomplikowane. Lubię dużo. Nie podoba mi się dużo. Mogłem zrobić kolejny cały wpis na ten temat.

Ok, więc teraz mamy dość jasne wyobrażenie o tym, co reforma opieki zdrowotnej jest.

Czy Obamy Health Care Medicine uspołecznionej?

Przepisy dotyczące branży opieki zdrowotnej już istniał. Są rozwija. To przekłada się na bardziej liberalnego podejścia do mieszanego filozofii rządu Stanów Zjednoczonych, ale nie oznacza socjalizm przez odcinku wyobraźni.

Subsydiowanie nie jest socjalistą (jest to reformatorski, liberalny rodzaj polityki). Rząd będzie musiał dostarczyć ubezpieczenia, w ramach zagwarantowanych praw obywatelskich (trochę jak edukacja publiczna) na to, aby być socjalistą.

Aspekty najbardziej socjalistyczne są:

Ekspansja Medicare (opcja publiczna o ograniczonej użytku, które mogą być postrzegane jako niekonkurencyjnych uspołecznionej opcji lub opcji socjalistycznej, która nie koliduje z opcji kapitalistycznych).

Na stronie internetowej rządu (niski koszt, publicznie sponsorowana strona, która świadczy usługę publiczną – może to być postrzegane jako małe aspekcie socjalistycznej).

Kredyt rząd, aby pomóc firmom prywatnym znaleźć lekarstwo bardziej zapobiegawcze (nie jest to dokładnie socjalistą, ale jest to z wykorzystaniem środków publicznych sponsorować firm prywatnych – i może być postrzegany jako piękny mieszany postawa rządu, który oprze się bardziej ku aspektów socjalistycznych).

To nie jest wszędzie blisko jest socjalistą. Niestety :)

Proszę bardzo. Podsumowanie 2010 Obama opieki zdrowotnej ustawy, i czy nie jest to socjalista. Cieszyć się!

Rob Młodych

Podstawowym czynnikiem przyczyniającym się uspołecznionej syndykalistycznego [http://www.socializedsyndicalist.com].

Dowiedz się więcej o uspołecznionej Syndlicalism dziś.

Artykuł napisany przez: