Najslynniejsze przypadki dzialania spoleczenstwa wzgledem panstwa

Najslynniejsze przypadki dzialania spoleczenstwa wzgledem panstwa

Ilu „ups, przepraszam,” słyszeliśmy po tych wielkich obserwacji i deklaracji? Ilu briefingi prasowe White House można posłuchać zanim sobie sprawę, albo „facet kłamie” waffeling lub muszą myśleć, że jesteśmy absolutnie śmierć mózgu i głupie.

Chodźmy się zabawić widząc gdzie „przepraszam, myliłem się” nigdy nie wydaje się, aby odsłonić to wdzięczne obecność.

„Teraz, gdy walka faza wojny w Iraku jest oficjalnie ponad to, co zaczyna się debata w całym rządzie amerykańskim nad niezrównanej potęgi Ameryki i jak najlepiej go wykorzystać.”

(CBS reportera Joie Chen, 04.05.03)

„Kongres powróci do Waszyngtonu w tym tygodniu na świat bardzo różni się od członków lewej dwa tygodnie temu. Wojna w Iraku jest zasadniczo nad i problemy domowe odzyskują uwagę.”

(NPR Bob Edwards, 28.04.03)

„Tommy Franks, a siły koalicyjne wykazały stary aksjomat, że odwaga na polu bitwy powoduje szybką i stosunkowo bezkrwawe zwycięstwo. Trzy-tygodnie huśtawka poprzez Iraku całkowicie rozbita zarzuty sceptyków.”

(Fox News Channel Tony Śnieg, 27.04.03) myślę, że możemy zobaczyć, dlaczego Tony może zdobyć pracę Biały sekretarz prasowy …

„Tylko ludzie, którzy twierdzą, że nie było to zwycięstwo są liberałowie Upper Westside, a kilka osób tutaj w Waszyngtonie.”

(Charles Krauthammer, Wewnątrz Washington, wusa TV, 19.04.03)

„Wojna była najtrudniejsza część. Najtrudniejsze było łącząc koalicji, dostając 300.000 żołnierzy tam i całe ich wyposażenie i wygraną. I to staje się łatwiejsze. To znaczy, ustanowienie demokracji jest trudne, ale nie jest to tak trudne, jak wygranie wojny. ”

(Fox News Channel Fred Barnes, 10.04.03) „Wojna wiatry w dół, polityka nagrzewa …. doskonały obraz. Część Spider-Man, część Toma Cruise’a, część Ronalda Reagana. Prezydent chwyta moment w samolocie nośnik na Pacyfiku „.

Artykuł napisany przez: