Nasza postawa i idace za nia korzystne zmiany

Nasza postawa i idace za nia korzystne zmiany

Jednak, gdy pieniądze podatek idzie do zapłaty za skutki mojego zachowania i stylu życia – kosztem edukacji swoich dzieci, społeczności i Twojego bezpieczeństwa finansowego – masz pakiet i powiedzenia w tym, co robię. Mój styl życia i zachowanie nagle nabierają kontekstu politycznego – aromatyzowany interpretacje „uczciwości” i „sprawiedliwości”. W medicus koszalin – stomatolog jakim celu stosuje się tylko pączki i dymu rano – ewoluuje w afront wobec przyszłości gospodarczej cudzej. Prowadzi to nieuchronnie w kierunku większego zaangażowania rządu we wszystkich rzeczach, które mają wpływ na moje zdrowie i koszty systemu opieki zdrowotnej. Słuchając rozmów, których dotykają moich decyzji, rząd będzie zmuszona do nałożenia środków ograniczających wolności jednostki. W istocie, rząd, który kontroluje swoją opiekę zdrowotną kontroluje swoje ciało.

Konsument-Driven Rozwiązanie

System opieki zdrowotnej, który zapewnia konsumentom więcej informacji, odpowiedzialności i kontroli jest pilnie potrzebna. Konsumenci, którzy nie wiedzą lub czują ekonomicznego wpływu ich decyzji będzie umieścić presji kosztów w każdym systemie opieki zdrowotnej. Będą one również scedować zdolność do podejmowania własnych decyzji biurokratom korporacyjnych i rządowych. W obu przypadkach wynik, który najlepiej służy system jest, gdy nie ma już z niego korzystać. Bardziej dosadnie, nie jest instytucjonalnym nastawienie na swoim zjeździe w obecnych i proponowanych systemów. Alternatywny system do rozważenia byłoby obrócić wokół tego modelu i utworzyć rzecznikiem swojego życia i wolności.

Planować czynienia z katastrofalnym Opieki

Mogę kupić plan opieki zdrowotnej bez katastrofalnych opieki dla mojej całej rodziny na około $ 200 A miesiąc. Plan ten może obejmować uzasadnioną co płaci, wizyty u lekarza, świadczenia na receptę i dobre samopoczucie.
Artykuł napisany przez: