Sytuacja kraju jest coraz gorsza?

Sytuacja kraju jest coraz gorsza?

Podczas podróży trzeba narażać się do poszukiwań ciała. Ja kiedyś żartobliwie krążył idąc za pośrednictwem elektronicznego sprawdzania ciała w Bent, Oregon. Musiałem przejść przez maszynę ponownie, chociaż nie było sygnału. Zrobiłem to samo jeszcze raz, a potem kazali mi się w kącie i zostawiła mnie stojąc tam przez 25 minut. I prawie straciłem połączenie lotnicze. Na tej samej podróży (było to cztery lata temu) w Salt Lake City byliśmy gotowi, aby przejść do terminala w celu sprawdzenia i byliśmy shanghaied na chodniku przed terminalem. Dwie osoby w cywilu złapał mnie za rękę i skanowane rękę z jakimś sniffer a następnie brutalnie zrobił to samo z moją żoną. Jak możemy wiedzieć, kim są te osoby?

Mogli rozpylany truciznę do naszych rąk. Nie było grzeczność w postępowaniu w ogóle i nie identyfikują się. To ludzie, jest biurokratyczna molestowanie przeciw rzekomo wolnych ludzi. Nie! Nie podoba mi się rząd i nie mogę się doczekać, aby pozbyć się przestępców działających w tyle i przez nią. Życie fizyczne jest piekło. Jest Pan robi, że my jako dusze uważają za ludzi, a dookoła nieszczęśliwi ludzie na tym. Nie ma szczęścia można znaleźć w ziemi i jeśli uważasz inaczej to oszuści masz tam bezpiecznie w sieci duchowego propagandowego oszustwa. Aby wykonać utwory z One World Order spisku wszystko co musisz zrobić, to patrzeć z powrotem do tego, co działo się do wolności i swobody w Stanach Zjednoczonych i niesamowitej zakresie podatków podlegamy.

Sytuacja kraju jest coraz gorsza?

Nie czytać lub słuchać media, są to środki, za pomocą których w dalszym ciągu, aby wierzyć, że kłamstwo jest prawdą, a niewolnictwo jest wolność i wszelkie inne fałszywe przekonanie, że chcą, aby mieć tak mogą nas zniewalają bardziej stosując nasze pieniądze, nasze wysiłki i nasza współpraca to zrobić. Niech mi część z życzeniem jeden z ojców założycieli dał tchórzy i tych, którzy mają opinie, kiedy nie powinien mieć je; „Może łańcuchy niewoli usiąść delikatnie wokół szyi.” Chcecie wolności? Następnie obrócić coś nowość rzuca wam się i celowo wskazują na rząd, a nie w jakimkolwiek innym rządzie docelowej chce nas gniewać przeciw.Nigdy, nigdy, zaufaj swojemu rządowi. Jest to najlepsza instytucja wrogów z ukrycia, utrudni ci i podbić cię!

Hans van Krieken, autor książki prawdę o rzeczywistości – Beyond Boga i religii.

Artykuł napisany przez: