Z czym wiaza sie ostatnie decyzje PiS w sprawie Trybunalu Konstytucyjnego?

Są politycy w Ugandzie -Kto nadal nazywają to inwestycja, a nie ofiary.

W latach dziewięćdziesiątych, było politycy partii opozycyjnych Kto podjął wyzwanie, aby zmierzyć się z najbardziej zaciętej prezydenta w Ugandzie powojennej epoki. Dzięki ich wysiłkom, pomogli stworzyć przestrzeń życiową -politically. Cena dla nich było wydalenie z ich strony nie ma. Więc można się zastanawiać, co tak naprawdę Ugandy opozycyjni politycy chcą -jeżeli mogą zdecydować się na trasie swoich najlepszych „bojowników”, a nie organizować się w potężnych partii politycznych.

Dziś -w większości z nich można -on tylko słuchać ostatniego dźwięku umierającej kurę. To niewiarygodne, widząc samozniszczenie tych partii politycznych, takich jak szarańcza butelkowanych wybierających poradzić sobie jedząc się nawzajem -a rodzaj wewnętrznej partii „kanibalizmu”. Dlaczego więc powinni tracić czasu i że z Ugandy?

Opozycyjne partie polityczne zapominać, że bycie twarzą organizacji politycznej zajmuje wysokie poczucie zbywalności. Partia polityczna jak UPC wybiera wybrał żonę byłego prezydenta partii jako gest ustawę o upamiętnienie zmarłego byłego prezydenta Obote.

Bezsensowne z demonicznymi odniesień do zmarłego prezydenta przez dwadzieścia lat, klub UPC osób starszych wciąż, że to była najlepsza decyzja. Dobrze -Jest -as stwierdzono wcześniej -a składnika lub domu osób starszych. Czy to mądre, aby wykorzystać obecny wybór przywództwa w celu promowania interesów stron kraju i za granicą? Jeśli każdy Ugandy obejrzano oryginalnych raportów z nich, to oni znaleźć UPC zniechęcające.

A jeśli było to w dobie zamachu Etats i rewolucji, jaką zostaliby wyparte. Jakby wyczuł, że były one bardzo uważać na zaangażowanie młodzieży: najbardziej odkrywczy, dynamiczny i aktywizm znaków. Aby pomóc zreorganizować partie polityczne, DP wykonane swój wkład odpoczynku bardzo wybitną osobowość w imię Kawanga Semwogerere -I nadal przechodzą wylinki.

Inne partie polityczne, takie jak UPC też będzie trzeba uruchomić proces wyrzucać jest perspektywa nostalgiczne i radzenia sobie ze współczesności -a odrodzenie, które mogłyby sprawić wrażenie nowego lub młodą partię. Prawdopodobnie -jako część oczyszczenie -Nie będzie żadnego problemu z ponownym chrzcząc się lub re-branding; oraz zwalczanie korupcji politycznej powinny zacząć od korzeni partii politycznych. Może być wywołana polityce gospodarczej w pracy. Musimy pamiętać, że sukces partia polityczna jest o zbywalności. Oprócz kwestii limitów terminowych, dlaczego jednym się zaskoczony, kiedy Museveni składa oblicze NRM pomimo ogromnego członkostwa?

Artykuł napisany przez: