Czy nasza postawa sprzeciwu wobec PiSu przyniesie idace za nia korzystne zmiany?

Katastrofalny troska, jednak kosztowałoby rodzinę ponad 1000 $ miesięcznie, jeśli kupiłem zasięg na własną rękę. Rodziny, przedsiębiorstwa i rządy zmierzyć tę samą rzeczywistość finansową. Alternatywą dla tego rozbitego modelu, jednak może być system, który działa podobnie jak ubezpieczenia na życie. W rzeczywistości, ubezpieczenia na życie może być jednym narzędziem, które osoby mogą wykorzystać w celu zaspokojenia ich potrzeb na ubezpieczenie zdrowotne.

Co jeśli wszyscy kwalifikują się do Medicare lub Medicaid miał polisę na życie, gdzie mogłyby zostać wykorzystane procent wypłaty za katastrofalny opieki? Na przykład, jeśli miał $ 500K politykę, można użyć $ 300K do $ 400K zapłacić za opiekę, aby uratować życie. W ramach tego wariantu będzie albo zrezygnować lub ograniczyć wypłatę przewidzianej do ocalałych. Firmy ubezpieczeniowe będą znajdować się w położeniu, w którym opowiada o swoim życiu ma sens biznesowy. Konsumentów, z drugiej strony, będzie odgrywać większą rolę i bodźce dla kontroli kosztów. Co więcej, trudne end-of-life decyzje nie będą podejmowane przez rząd lub korporacje – ale przez lekarzy, rodzin i pacjentów.

Płatności miesięczne byłyby znacznie niższe w tej opcji. Na podstawie 100 $ miesięcznie, pokrycie awaryjne mogą być udostępniane dla milionów Amerykanów. W przypadku katastrofy, koszty usług w ramach tego planu może być oparta na wypłaty Medicare lub najniższej wynegocjowanej stawki. Koszty te zostaną potrącone z wypłaty tego planu. W ten sposób koszty opieki przestanie być abstrakcją, że jest nieobecny w procesach decyzyjnych konsumentów. Zamiast tego, rzeczywista wartość opieki i jej wpływ na te pozostawione staną się częścią naszych obliczeń zdrowia.

Plan radzenia sobie z podstawowej opieki

Ten sam typ opcji, która rozwiązuje katastrofalny opieki może być rozszerzona do czynienia z podstawowych kosztów opieki zdrowotnej.
Artykuł napisany przez: