Czy styl dzialania rzadu doprowadzi do oslabienia Polski?

Czy styl dzialania rzadu doprowadzi do oslabienia Polski?

One World Order – Jak Śledź jego utworów

Jednym z celów drugiej wojny światowej było ustawić wszystkie kolonie darmo. Jeśli to był jedyny cel na koloniach, to niech tak będzie. Kolonie na całym świecie powinien mieć swoją niezależność. Niektóre dwadzieścia lat po wojnie ostatni kolonii otrzymał swoją niezależność. Niezależność oznacza dajesz ludziom http://harmoniasmakow.pl/tao-tao-sosy-chili autonomiczny regułę. Założyli własny system rządów, a niech eksperymentować z wolności jak uwolnione kolonii amerykańskich w zasadzie zrobił Pod koniec XVIII wieku.

Ale dając kilka wyścigów z powrotem swoją niezależność nie był ostateczny przedmiot. Stany Zjednoczone okradziony ubogich Amerykanów dając nielegalnie zgromadzonych środków podatkowych przez setki miliardów do wszystkich tych kolonii. To samo w sobie nie jest złe, a One World Order Spiskowcy liczyli na nas podejrzenie, że utrzymywania głowy w błocie. Pieniądze nigdy nie jest podana bez obciążenia dołączonym do pieniędzy. Twoje dolarów podatku kupił posłuszeństwa formularz wszystkich tych nowo utworzonych rządów. Zostali kukiełki Ameryki i bankierów, ponieważ każdy z narodów wywiąże się ze swoich umów, a więc zniewolonych się do międzynarodowych instytucji finansowych organu, który zarządza i kontroluje wydatkowanie funduszy.

Międzynarodowi bankierzy również dał uwolniony kolonii amerykańskich pieniędzy po podpisaniu Konstytucji, to znaczy, ponieważ Konstytucja odbyła klauzule sprytnie zwodniczych w nim, że banki w późniejszym czasie może wykorzystać powoli przejąć kontrolę nad sprawami ludzi, a wszystko stanowych i federalnych rządów. Te pieniądze kupił im zniewolenie narodu amerykańskiego. Konstytucja została okrzyknięta overloud przez władze jako najlepsze rozwiązanie widział w historii świata. Ludzie prano mózgi, by sądzić, że konstytucja była lekarstwem na wszystko.
Artykuł napisany przez: