Niebezpieczne dzialania spoleczenstwa wzgledem panstwa

Niebezpieczne dzialania spoleczenstwa wzgledem panstwa

(New York Times reporter David Carr, 16.04.03)

„Dobrze, gorący historia tygodnia jest zwycięstwo …. Plan bitwy Tommy Franks-Don Rumsfeld, plan wojenny, pracował doskonale, trzy tygodnie wojna z miłosiernie kilku amerykańskich zgonów lub irackich ofiar cywilnych …. Jest dużo pracy jeszcze do zrobienia, ale wszyscy przeciwnicy zostali upokorzeni tak daleko …. Ostatnie słowo w tej sprawie jest, hura „.

(Fox News Channel Morton Kondracke, 12.04.03)

Ups … Czy wszyscy dają zbiorową Homer Simpson „Doh!”.

„To będzie żadnej wojny – będzie dość krótka i bezwzględny interwencja wojskowa …. Prezydent da rozkaz [Atak] będzie szybki, dokładny i olśniewający …. To będzie witany przez. większość Irakijczyków jako wyzwolenie. A ja mówię, to przyniesie. „

(Christopher Hitchens, w 1/28/03 debate– cytowanego w Observer

30.03.03)

Jestem pewien, że niektóre z tych komentatorów od przyznało, że było nieco przedwcześnie entuzjastycznie do tego, co do tej pory okazał się być jednym z największych nieścisłości w amerykańskiej historii. „V” Słowo został nawet wypowiedziane przez człowieka, który może mieć nadzieję, że nauczył się czegoś od swojego pokolenia doświadczenie z Wietnamu. Oczywiście, większość z nas nie są wtajemniczeni w innych programach oprócz szerzenia wolności na całym świecie.

Ministrowie nie są nad niemożnością powiedzieć przykro mi lub myliłem albo. I pastorem w nominale, że nigdy nie było źle z góry na dół, ale zawsze źle od dołu do góry. Przyjdź, aby myśleć o tym, że to brzmi jak zbyt rządu w tej chwili czy może wszystkich chwil. Niezliczone, a mam na myśli niezliczone ministrowie przewidzieć dokładny czas, że Jezus wróci i zostały źle, no powiedzmy … 100% czasu.

Całe denominacje mają wprowadzać w błąd wiernych na mnóstwo tematów ale żeby powiedzieć: „Bardzo nam przykro, myliliśmy się” po prostu nie jest coś jeszcze skromny w Jezusa może wymyślić bardzo często.
Artykuł napisany przez: