Opinia o polskich politykach i ich decyzjach

Opinia o polskich politykach i ich decyzjach

Tradycyjna definicja liberalizmu

Pragniemy zwrócić uwagę, że tradycyjna definicja i ustalone przez Oxford Dictionary, neguje tego stopnia, że ??liberałowie nie wierzą w takich definicji i nigdy nie przyjęły je w obecnym okresie. Stare definicje poprzednich okresach prostu nie stosują się do trendów i ruchów społecznych przyjętej przez współczesnych liberałów dziennie.

Ustanowiony, tradycyjne, prawosławna lub autorytarnych koncepcji powiedzmy słownika, z którego taka definicja liberalizmu zostało zniesione nie mogą być używane, aby opisać liberalizm, bo z liberalizmem wszystko jest szare i nie może być żadnych dobrych lub złych odpowiedzi, co współczesny dzień liberalnej definicji nie można używać do opisu jego jaźń.

Teraz niektórzy mówią, że nie wiedzą, co oznaczają w rzeczywistości będzie to standardowa rozdzielczość, ponieważ nie może znieść niczego, ponieważ nie mogą być zapakowane do definicji słownikowej, jak jest zbyt wiarygodne.

Tak w istocie nie możemy użyć w celu omówienia definicji liberalizmu i jeśli robimy wówczas liberałów, którzy uczestniczą już złamane własne reguły i własną definicję. Ale oczywiście, że byłoby zakończyć tę dyskusję, więc pozwala dokonać hipokryzji liberalizmu i tak dla dobra dyskusji.

Liberałowie mówią nam, by nie powiedzieć innym, co się dzieje, że nic nie jest czarne lub białe i że wszystko jest perspektywa opiera kierunku jedynek punktu widzenia (POV). Dobrze to działa aż POV różni się od nich, a tym samym nie mogą być dopuszczone w ogóle? Mam nadzieję, że ten artykuł napędza myśl polityczną w 2007 roku.

„Lance Winslow” – Online Think Tank Forum Forum. Jeśli myśli innowacyjnych i unikalnych perspektyw, przyjdź myśleć Lance; www.WorldThinkTank.net/. Lance jest online pisarz na emeryturze.

Artykuł napisany przez: