Pozytywne dzialania spoleczenstwa wzgledem panstwa

Pozytywne dzialania spoleczenstwa wzgledem panstwa Myślę, że już goni złego ogon, jeszcze raz.”

I czekamy, aby usłyszeć kilka słów przeprosin od kilku osób, jak również … To zawsze jest dobre dla tych, biorąc pod uwagę do wysokiej fiveing ??się przed czasem pomyśleć zanim mówić i pamiętać, że ludzie etykietowania ich ostrożnie, sporów, obserwacje, intuicyjne i gut uczucia o to, co wydaje się jeszcze nikt nie myśleć o, może wrócić do ich prześladować. Zbyt dużo entuzjazmu dla „patrz, patrz, mamy rację, mylisz się”, a cała backbiting że idzie razem z nim ma sposób pokazuje się ponownie, aby zakwestionować braggarts. Wszyscy zrobili to i wszyscy to zrobić, ale gdy stawki są tak wysokie, jak są te dni dla nas wszystkich, niezdolność do powiedzenia, „przykro mi” Myliłem się „, albo” Popełniłem błąd , „nie jest politykiem, jak jakość. może to prowadzić do wszystkiego, od katastrofy gospodarczej do śmierci, i to nie było konieczne.

„W ciągu najbliższych kilku tygodni, gdy znajdziemy broń chemiczną ten facet gromadzenie, fakt, że ta wojna została zaatakowana przez lewicę i tak prawo było tak uświadomiły, jak sądzę, naprawdę oznacza, że ??lewica będzie musiał powiesić jego głowa przez trzy lub cztery lata. ”

(Fox News Channel Dick Morris, 9.4.03)

„To była ciężka walka o komentatorów amerykańskiej lewicy. Aby liczyć na porażki oznaczało doping dla Saddama Husajna. Aby mieć nadzieję na zwycięstwo oznaczało doping dla prezydenta Busha. Obaleniu pana Husajna, albo przynajmniej pomnik niego, ma przedstawili swoje argumenty jeszcze trudniej obronić. liberalni pisarzy dla ideologicznie napędzanymi czasopismach jak The Nation, a za mniej te jawnie politycznych, takich jak The New Yorker nie przewidują porażkę, ale straszliwe konsekwencje wielu ostrzegł nie stało. teraz liberalni komentatorzy muszą zająć się zwycięstwo pod ręką i skonfrontować wstępnym konserwatywne Juggernaut, który twierdzi, Stany Zjednoczone mogłyby można ustawić świat w porządku. ”

Artykuł napisany przez: