Czy dzialania spoleczenstwa wzgledem panstwa cokolwiek znacza?

Czy dzialania spoleczenstwa wzgledem panstwa cokolwiek znacza?

LVN do RN – Co trzeba wiedzieć

LVN do stopnia RN staje się coraz bardziej popularne wśród pielęgniarek, którzy chcą stać się RN przy jednoczesnym kontynuowaniu pracy w dziedzinie pielęgniarstwa.

Licencjonowany pielęgniarka zawodowe (LVN lub powszechnie określa się jako LPN – Licensed Practical Nurse) jest osobą, która dba o pacjentów pod nadzorem pielęgniarki lub lekarza. LVNs zapewnić obok opieki dla pacjentów, takich jak karmienie i kąpieli i / lub pomóc im chodzić, przygotowanie ich do działania i mierzyć ich wagi, wysokość i życiowych. LVN też podawać drobne zabiegi, takie jak opatrunek na rany, masaże i zastrzyków.

LVN do informacji RN

Dlaczego Zapisy?

Aby stać się RN, wielu ludzi zapisać się na standardowym programie RN, która zazwyczaj trwa 2-3 lat, aby zakończyć. LVN RN programu, z drugiej strony, jest zaprojektowany z myślą o LVNs jak certyfikat może być uzyskane na przyspieszenie procesu, który zwykle jest 1-2 lat. Gdy dana osoba uzyskała stopień RN, mogą dowodzić wyższe wynagrodzenie niż to, co oni wcześniej zarabiać jako LVN – aż podwójnego wynagrodzenia.

Czy powinienem wybrać online lub offline programu?

O ile tylko można podjąć decyzję, istnieje kilka rzeczy, które należy mieć świadomość, aby pomóc Ci w podjęciu decyzji.

Po pierwsze, niezależnie od tego, czy zdecydować się na program online lub offline, upewnij się, że szkoła posiada akredytację. Zapewni to, że otrzymasz wysoki poziom edukacji z dobrze szanowanej instytucji, jeśli chodzi o zastosowanie w odniesieniu do pozycji RN w każdym zakładzie opieki zdrowotnej, to będzie dużo łatwiej dostać pracę.

Po drugie, jaki jest Twój styl uczenia się jak? Wolisz instruktora, aby poprowadzić Cię przez proces, a chcesz być w stanie współdziałać z innymi studentami? Czy może raczej własnej reżyserii stylu uczenia się, a nie przeszkadza o interakcji z innymi studentami? Czy masz dobre umiejętności zarządzania czasem? Czy jesteś odpowiedzialny i zmotywowany? Są to wszystkie ważne pytania, które trzeba zadać sobie pytanie, przed podjęciem decyzji.

Artykuł napisany przez: