Czyje decyzje polityczne maja istotne znaczenie?

Czyje decyzje polityczne maja istotne znaczenie?

Czy Obamy Health Care Medicine uspołecznionej

przyjrzyjmy się, czy reforma opieki zdrowotnej Baracka Obamy jest prawdziwie socjalistyczny lub kwalifikuje się jako „uspołecznionej”.

Zdefiniowałem socjalizm w moim poprzednim wpisie. Jest to w najprostszej definicji, stan, w którym rząd własnością publiczną jako środki rządu. Publicznie własnością Lek może być uznana za „uspołecznionej” (w ten sam sposób, że szkolnictwo publiczne można nazwać edukacji uspołecznionej), ale nasuwa się pytanie, czy reforma opieki zdrowotnej Obamy jest socjalistą.

Rzućmy okiem, dobrze?

Oto krótkie podsumowanie zmian, reforma opieki zdrowotnej będzie oferować (I wreszcie moja badań):

Wcześniej istniejące warunki nie mogą być już stosowane, aby wykluczyć osoby od otrzymania ubezpieczenia. (To jest automatyczny u dzieci i będzie skuteczny dla dorosłych rozpoczynających się w 2014 roku). Do 2014 roku fundusz tymczasowy zostanie ustanowiony w celu zabezpieczenia osób dorosłych z wcześniej istniejących warunków.

Małe firmy będą teraz otrzymywać ulgi podatkowe (do wysokości 50% ich składki ubezpieczeniowej), w celu umożliwienia im łatwiej stać ich ubezpieczenia.

Seniorzy na Medicare, które wymagają więcej niż $ 2.700 w wydatkach na leki otrzymają teraz więcej zasięgu dla tego leku (50% pokrycia zamiast 0% pokrycia) – skutecznego 2011.

Młodzi dorośli mogą teraz zostać, w drodze rozporządzenia rządowego na ubezpieczenia rodzica aż do wieku 27 lat (wcześniej wiekowej 24).

„Czapki Lifetime” dla ubezpieczeń ( „nigdy nie może otrzymać więcej niż x dolarów w pokryciu z nami”) zostały zakazane, efektywna 2014.

Profilaktyczna opieka (bez co płaci) będzie teraz obowiązkową częścią wszystkich planów ubezpieczeniowych (skutecznych 2018).

„Recissions” są zakazane (innymi słowy, firmy ubezpieczeniowe nie mogą już wyciąć komuś za zachorowania).

Artykuł napisany przez: