Decyzje majace istotne znaczenie dla panstwa a prawo polskie

Decyzje majace istotne znaczenie dla panstwa a prawo polskie

Jak to może wpłynąć na moje koszty ubezpieczenia?

No cóż, skoro to nadal będzie własnością prywatną ubezpieczenia równoważenia kosztów, są one prawdopodobnie będzie zwiększenie kosztów dla osób, które nie mają wcześniej istniejących warunków i podobne, w celu zrównoważenia kosztów. Ci, którzy zostali wykluczeni wcześniej zostały wyłączone, aby zaoszczędzić pieniądze firmy, więc jesteś prawdopodobnie zobaczyć podwyżki (jesteś również oszczędność kogoś z bolesną śmierć, więc nie czuję się tak źle o nim).

Firmy ubezpieczeniowe również mogą skorzystać z obowiązkowego ubezpieczenia poprzez zwiększenie ich ceny (smutne, ale prawdziwe).

Ponadto, medycyna zapobiegawcza, która jest dodawana oznacza obniżenie całkowitych kosztów leczenia i zapobiegania oszustwom oznacza również pewne koszty są zredukowane. Nie spodziewałem się tego, aby zrównoważyć inne opłaty wzrosną.

Ile to kosztuje nasz rząd?

W ciągu dziesięciu lat? O bilion.

W rezultacie jednak, ze względu na wzrost podatków, które jest częścią rachunku (dla tych, którzy ponad $ +200.000 / rocznie), począwszy od roku 2013, zmniejszenie kosztów Medicare i Medicaid, który jest częścią projektu ustawy, a podatek od wysokiej klasy programów ubezpieczeniowych dla gospodarstw domowych o wysokich dochodach (planów ubezpieczeniowych, które kosztują 20 $ / rok lub więcej) będzie „spłacić” koszty opieki zdrowotnej o około 2030 roku.

Ile podatku będzie zwiększona?

Twój? Prawdopodobnie żadna. Jeśli się ponad $ 200k roczna lub jeśli kupisz plan ubezpieczenia dla swojej rodziny, który kosztuje ponad $ 20k roczne, zobaczysz wzrost jednak (albo w podatkach lub ubezpieczenia kosztów realizacji planu).

Dla tych co 200k roczne, podwyżka a.09% dla Medicare rozpoczyna się w 2013 roku podatek dochodowy niezrealizowane 3,8% w odniesieniu do tej samej grupy rozpoczyna się w 2013 roku, jak również.
Artykuł napisany przez: