Opinie o polskiej polityce

Imbir

Od dawna sądzono, że imbir ma wiele korzystnych korzyści leczniczych wspomagające trawienie, do zapobiegania raka skóry, w celu wyeliminowania nudności.

W rzeczywistości, chińskiej wyznaczonym imbiru jako remedium na kwestie trawiennych ponad 3000 lat temu . I na wieki, Ayurvedic tradycją w Tybecie i Indiach imbir stosowany w leczeniu zapalnych chorób stawów oraz zapalenie stawów i reumatyzm.

Imbir jest stosowany w leczeniu dolegliwości przez tysiące lat przez wiele kultur na całym świecie. Jest to jeden z niewielu produktów spożywczych, które przetrwały próbę czasu i który jest nadal używany dziś traktować te same dolegliwości było stosowane w leczeniu wieków, a czasem tysiące lat temu.

Różnica między wtedy i teraz, jest to, że teraz nauka i medycyna zaczynają obsługiwać co niektórych kulturach już znany z setek lub nawet tysięcy lat — To imbir jest rzeczywiście, jak blisko do wyleczenia Wszystkie Super korzenia, że ??może kiedyś odkryć.

Wasabi

Wasabi wiadomo, że mają właściwości przeciwbakteryjne i jest bogate w witaminy C, B6, białka, minerały, włókna i wapnia, potasu, magnezu i manganu.

To także stymuluje produkcję śliny i pomocy w trawieniu.

Wasabi zawiera również związki zwane glukozynolanów, który jest przekształcany przez enzymy w ITC (izotiocyjaniany) Jeśli woda jest obecna, gdy jest rozdarta przez żucie lub jest podstaw.

Jest obecne badania, które zaczyna wykazywać, że wasabi może być przydatny w kontrolowaniu sezonowe alergie i astmę, a także może hamować agregację płytek krwi (krzepnięcia krwi), które mogą mieć zastosowanie w leczeniu zawału serca ze względu na ITC.

Istnieje również rosnąca baza dowodów, że ITC może działać przeciwko komórek rakowych.

Sushi Klasa Ryby

Najczęściej każdy słyszał już o korzyściach płynących z jedzenia ryb w stosunku do innych rodzajów mięsa, zwłaszcza czerwonego mięsa.

Artykuł napisany przez: