Czy Polacy nie umieja podejmowac decyzji o istotnym znaczeniu dla kraju?

Iran- konfliktu nuklearnego Nuclear Power Over

Jeśli sprawy dalej ścieżką one zaczęły, i wszyscy zaangażowani utrzymuje piersi walenie i wyzwanie siebie, aby wspiąć się po drabinie agresji; raczej wcześniej niż później, ciężkie bronie zaczną być zwolniony i nie będzie poważnego konfliktu na Bliskim Wschodzie.

Ta potencjalna wojna sprawi, że wojna w Iraku wyglądać małego konfliktu granicznego w skali, jak to będzie kulminacja ponad 50 lat zachowań agresywnych pomiędzy Iranem, to arabscy ??sąsiedzi; a Izrael i jego pro-un sojuszników.

Dzięki najnowszym niepokojącą wiadomością jest wydalenie i zamknięcie brytyjskiej ambasady w Iranie w ciągu kontynuacja sankcji gospodarczych i zamieszki, które pozwoliły irańskich studentów do inwazji i zajmują ambasadę Wielkiej Brytanii w zniewalająco znane sceny do 1979 szturmu na ambasadę USA; jak wydalenia i zamknięcia całej irańskiej ambasadzie w Londynie, napięcia są jeszcze wyższe teraz przeciwko pustelniczej perskiego narodu. Jednak Iran jest naprawdę zrobił to, co świat zachodni mówi, że to zrobiła? Albo jest naród po prostu stara się utrzymać się na powierzchni i być ofiarą nadgorliwych elementów w świecie zachodnim, którzy czują, że muszą kontrolować naród olej bogaty w ich własnych środków?

W przypadku konfliktu, szacuje się, że Iran będzie walczyć w odpowiedni sposób, nie stosować tak zwane brudne taktyki, jak zostały wykorzystane sąsiedzi, ale walczyć przy użyciu odpowiednich środków.

Choć szacuje się, że Iran będzie uderzyć w cele w Izraelu, jak i innych krajów, jeżeli wynika to wojna, to najprawdopodobniej w końcu jest zdecydowanie jednostronna. Jeśli państwo Izrael czuje potrzebę znalezienia pierwszego, które mają solidną historię robią, mogą one również uruchomić taktycznych ataków nuklearnych przeciwko znanych irańskich obiektów jądrowych w celu zapewnienia, że ??nie zostaną odbudowane lub w jakikolwiek sposób użyteczny w przyszłości.
Artykuł napisany przez: