Dlaczego decyzje i polityka PiS-u doprowadzily do pogorszenia opinii o Polsce?

Dlaczego decyzje i polityka PiS-u doprowadzily do pogorszenia opinii o Polsce?

Tylko niewielka część dostaw ryb do jednej połowy białka wymagamy codziennie. Jest również mało kalorii.

Białe ryby, takie jak okoń morski i lucjan mają mniej niż 100 kalorii na 3 1/2 uncji. Makrela, węgorz i tuńczyka mają mniej niż 200 kalorii.

Tłuste ryby, takie jak tuńczyk, łosoś, pstrąg jezioro, śledź, sardynki i są bogate w kwasy tłuszczowe omega-3, które mogą być skuteczne w zapobieganiu chorób serca, udaru mózgu i zapalenie stawów.

Zgodnie z Mayo Clinic, jedzenie zaledwie 2 porcji ryb tygodniowo (o wielkości talii kart do gry na porcję) może zmniejszyć ryzyko zgonu z powodu zawału serca. Zwłaszcza jeżeli ryba jest jeden, który jest bogaty w omega-3 jest.

W Japonii, ryb jest spożywane praktycznie każdego dnia. Nie dziwnego, choroby serca i udaru mózgu są prawie nie istnieje w Japonii w porównaniu do Stanów Zjednoczonych w Japonii, zgonów choroby serca wynosi około 30 na 100.000. Z drugiej strony, w USA jest 106 na 100.000. Ponad 3 razy wyższe.

Bez wątpienia, ryba musi być jednym z najsilniejszych składników przyczyniających się do realizacji świadczeń zdrowotnych jedzenia sushi .

warzywa

Wszystkie rodzaje warzyw są wykorzystywane w tworzeniu sushi.

Warzywa są bogate w witaminy, minerały i błonnik. W populacjach w których dobre ilość owoców i warzyw spożywanych jest niższe przypadki raka.

Rośliny zawierają również związki fitochemiczne, które pomagają chronić organizm przed chorobami.

I jeden z najlepszych rzeczy na temat warzyw stosowanych w sushi jest to, że przez większość czasu są one wykorzystywane w ich naturalnym stanie surowym.

Ogórki, awokado, marchew i są zwykle wykorzystywane w plastrach i surowe. Jeśli są one w ogóle ugotowana, zwykle są one tylko blanszowane. Szpinak, jeżeli są stosowane, zwykle blanszowane.

Wszystko to oznacza, że ??warzywa w sushi zachować aż witaminy i minerały, jak to możliwe, ponieważ nie są one przygotowane do śmierci przed użyciem.

Artykuł napisany przez: