Dlaczego gdy mamy podejmowac istotne decyzje podejmujemy je zle?

Dlaczego gdy mamy podejmowac istotne decyzje podejmujemy je zle? Chociaż może to wydawać się samobójczy, że okaże się, że Izrael jest gotów bronić przed agresją postrzeganej oraz rzeczywistej agresji, a więcej niż prawdopodobne, że ONZ ugnie się do Izraela i umożliwiają ataki i ataki broni bez cenzury.

Iran zaprzysiężony wyłączyć za pomocą broni masowego rażenia po wojnie Iran / Irak, i wydaje się bardzo przeciwny wykorzystaniu efektu kierunkowym i broni przeciwko cywilnym w ogóle. Są one podpisane i ratyfikowane stroną konwencji o zakazie broni biologicznej i Konwencji o zakazie broni chemicznej, a także pełne sygnatariuszem Układu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. Oznacza to, że Iran jest prawnie zobowiązany sam nie produkuje lub zapasami broni jądrowej, biologicznej, lub chemicznej do stosowania w konflikt zbrojny. Niestety, Izrael nie jest sygnatariuszem tych samych traktatów.

Istnieje wiele poszlak, aw niektórych przypadkach bardzo wątpliwe dowody, że Iran może mieć lub być opracowanie broni jądrowej, rzeczywiste i udowodnione fakty są bardzo cienkie i nie kopię zapasową roszczeń przez świat zachodni o rzekomej stanowiska jądrowego tej potęgi perskiej. Iran oświadczył, że to najwyższy przywódca wydał fatwę, dekret religijny, przeciwko kraj rozwijający się lub używając broni jądrowej, jak i cały kraj dąży do tych dekretów, nie ma żadnego powodu, aby myśleć, że Iran będzie skrycie rozwijanie jądrowego Program broń, kiedy to przywódcy religijni powiedział „nie”.

Na podstawie dokumentów historycznych, Izrael ma tendencję do być agresorem w większości środkowych konfliktami Wschodniej zostało zaangażowanych w stosunku do innych państw narodowych. Uruchomienie strajki poboru i inwazji zanim inny naród ma szansę naprawdę nic, wojska izraelskie udało się zdominować ich zakątek Półwyspu Arabskiego w ciągu ostatnich 50 lat.

Niestety, wraz z upadkiem Irak, Iran jest obecnie jednym z niewielu krajów na Bliskim Wschodzie, który utrzymuje aktywną armii, ma mocno anty-amerykańską postawę i jest skłonne i zdolne do tyłu się z zorganizowanej odpowiedzi wojskowej do poza zagrożeniem.
Artykuł napisany przez: