Dlaczego styl dzialania rzadu PiS-u jest szkodliwy dla Polski

Dlaczego styl dzialania rzadu PiS-u jest szkodliwy dla Polski

Leżymy kiedy nie możemy przyznać, że są złe, błędne lub może mieć inny program, że nie chcemy przeszkadzać. Myślę, że Amerykanie zaczynają wierzyć, że ten ostatni powód jest bardziej w przypadku Iraku i być może Iran. Nawet bywalców kościelne zaczynają kwestionować motywy tych, którzy żądają zbyt wiele pieniędzy dla Pana i przypominać, że można być „rozczłonkowane”, gdy pytasz niewygodnych pytań na temat doktryny lub samej Biblii. „Zaufaj mi” nie jest już zadziała wśród poinformowani. Lie Snickers, Internet jest darem od samego Boga.

Żyjemy w czasach, w których prezydenci, politycy i duszpasterze, którzy mają niezdolność do powiedzenia, że ??były błędne, niekierowane, błędne i wyraźnie źle zagraża nie tylko na nasze zdrowie intelektualne, ale nasze życie na naszej planecie. Suck it up guys. Wystarczy powiedzieć, że kiedy olśni Was. Pozostawić do świtu na ciebie od czasu do czasu. „Myliłem się, przykro mi.”

Kiedy ostatni raz słyszał swój wykonawczy, liderów sądowe, senatu, Kongresu i duszpasterskie powiedzieć: „Myliłem się”, „Myliliśmy się”, „przykro mi”? Od „Nie miałem seks z tą kobietą,” do „tych broni masowego rażenia musi być gdzieś tutaj” tylko powiedzieć „przepraszam”, wydaje się najtrudniejsze do zrobienia. Spróbować i tak zanim nas wszystkich zabić.

Artykuł napisany przez: