Jakim cudem mozna popierac styl dzialania obecnego rzadu?

Jakim cudem mozna popierac styl dzialania obecnego rzadu? Wykonana jest smycz z Konstytucji, który miał 300.000.000 obroże i to był rząd, który trzymał smycz i umieścić wszystkie osoby, w tym nowo zaprojektowanej smyczy.

Jak ludzie mogą być tak głupi, aby umożliwić ich sługą, by stać się mistrzem wierząc wszystkie kłamstwa opowiada je? To dlatego, że rząd (przeciwnik Konstytucji) zawsze używa kłamliwą propagandę (to jest propaganda, która sprawia, że ??rząd wydaje się jak anioł i ludzi jak zwykłe niezdyscyplinowanych mas); i masy ludzi w to uwierzyć. Rząd może ustawić jedną partię przeciwko drugiemu, jak i strony walki i gnarl o rządzie emisyjnej potajemnie odchodzi z nagrodą. Celem One World Order jest zagrody ludzi z całego świata w jednym wielkim piórem i zrobić z nimi, co właściciele pióra proszę. Zrobimy badania naukowe dla rządu; będziemy realizować armie i siły policyjne, które są potajemnie arraigned przeciwko ludziom, żadnych ludzi w dowolnym miejscu na ziemi, a do prowadzenia wojen rządu do dalszego zaostrzenia uchwyt One World Order ma nad jego zniewolonych mas. Głównym celem rządowej propagandy jest ustawienie dwóch stron ludności (i nie ma znaczenia, w jaki sposób te strony są tworzone) ze sobą walczyć sztucznie stworzone problemy przeciwległe tak, że rząd może stać się arbitrem i podejmuje decyzję dla ludzi. To jest wielka pułapka demokracji.

Demokracja absolutnie nie działa w celu promowania wolności. Demokracja jest najpodlejsze rząd broń ma nad ludźmi za pomocą którego może zawsze pokonaj cele wolności. Niektóre 98% ludności nigdy nie powinny być dopuszczone do wypowiedzenia opinii tylko dlatego, że nie posiada ważnej opinii i nigdy nie będzie mieć. Tak więc, bez względu na ustrój kładziemy w miejscu wycieku manipulatory polityczne zawsze będzie w stanie ustalić pewne Party przeciwko innej partii B i po wielu dyskusjach i uwalniania zły i stłumiony emocji przez rząd ludzie podejmują prerogatywą dala od ludzi.
Artykuł napisany przez: