Najbardziej skuteczne dzialania spoleczenstwa wzgledem panstwa

Najbardziej skuteczne dzialania spoleczenstwa wzgledem panstwa

(PBS za Gwen Ifill, 02.05.03, na George’a W. Busha „Zadanie wykonane” speech)

„Jesteśmy dumni z naszego prezydenta Amerykanie kochają mieć faceta jako prezydenta, faceta, który ma trochę przechwala, który jest fizyczna, która nie jest skomplikowany facet jak Clinton czy nawet jak Dukakis lub Mondale’a, wszystkich tych facetów, McGovern. Oni chcą. facet, który jest prezesem. Kobiety jak facet, który jest prezesem. Sprawdź to. Kobiety lubią tej wojny. Myślę, że jak o bohaterem naszego prezydenta. to proste. nie jesteśmy jak Brytyjczyków. ”

(MSNBC Chris Matthews, 01.05.03)

„Jeśli obraz jest wszystkim, w jaki sposób można demokratyczni kandydaci na prezydenta konkurować z prezydentem prosto z wygranej wojnie?”

(CNN Judy Woodruff, 5.05.03)

„To niesamowite, jak dokładne zwycięstwo w Iraku było naprawdę w szerszym kontekście ….. i cisza, myślę, że jest oczywiste, że nikt nie może nic z tym zrobić. Nie ma nikogo, kto może go powstrzymać. Demokraci nie może sprzeciwić się – nie może sprzeciwić się go politycznie „.

(Reporter Washington Post Jeff Birnbaum– Fox News Channel, 02.05.03)

Często ci, którzy uważają, że trudno jest powiedzieć: „Myliłem się”, albo „przykro mi”, są bardzo szybkie, aby oskarżyć każdego innego tej niezdolności, tylko później trzeba jeść przysłowiowo wrona, choć nadal zawsze smakuje jak stek im.

„Czekam usłyszeć słowa” Myliłem się „od niektórych z najbardziej elitarnych dziennikarzy, polityków i typów Hollywood …. Zastanawiam się tylko, kto będzie pierwszy elitarne pokazać charakter powiedzieć:” Hej, Ameryka, zgadnij co? myliłem „? Może Biały Dom dostanie przeprosiny, po pierwsze, z The New York Times” Maureen Dowd. teraz pani Dowd szydzili moralność tej wojny ….

„Czy wszyscy pamiętamy Scott Ritter, wiesz, były szef broni inspektor ONZ, który grał szefa Stooge dla Saddama Cóż, panie Ritter rzeczywiście powiedział francuskiej sieci radiowej, że – cytuję,” Stany Zjednoczone zamierza opuścić Bagdad z ogonem między nogami, pokonany. „Niestety, Scott.
Artykuł napisany przez: